SS1010-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS1010-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3757250
Package
DO-214AB(SMC)
Description
100V 100uA@100V 850mV@8A DO-214AB(SMC) Schottky Diodes ROHS