MBRD5100
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBRD5100
JLCPCB Part #
C3757125
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 120A 1mA@100V 5A 850mV@5A DPAK Schottky Diodes ROHS