54F648/BLA
Extended
Manufacturer
Rochester Electronics, LLC
MFR.Part #
54F648/BLA
Description
-55℃~+125℃ 12mA 135mA 4.5V~5.5V 48mA 54F 8 8.5ns Bidirectional Tri-State - Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS