R1191L045B-TR
MFR.Part #
R1191L045B-TR
JLCPCB Part #
C3752206
Package
DFN1616-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 300mA 4.5V 50uA 60dB@(1kHz) 750mV@(300mA) Fixed Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive DFN1616-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS