TLE4274DV33ATMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLE4274DV33ATMA2
JLCPCB Part #
C3752115
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 1.2V@(300mA) 220uA 3.3V 400mA 40V 60dB@(100Hz) Fixed Low ESR、Thermal Shutdown、Reverse Polarity Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS