R1500H090B-T1-FE
MFR.Part #
R1500H090B-T1-FE
JLCPCB Part #
C3751548
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 155mV@(200mA) 24V 500mA 50dB@(1kHz) 70uA 9V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS