NJW4182F33-TE1
MFR.Part #
NJW4182F33-TE1
JLCPCB Part #
C3751454
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100mA 3.3V 300mV@(60mA) 40V 52dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS