R1514H030B-T1-JE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
R1514H030B-T1-JE
JLCPCB Part #
C3750966
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 150mA 1V@(20mA) 36V 3V 9uA Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS