MAX15006CATT+T
MFR.Part #
MAX15006CATT+T
JLCPCB Part #
C3750726
Package
TDFN-6(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.8V~10V 115uVrms 15uA 40V 50mA 600mV@(50mA) 66dB@(100Hz) Adjustable Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TDFN-6(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS