MAX8511EXK33
MFR.Part #
MAX8511EXK33
JLCPCB Part #
C3750593
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 120mA 120mV@(120mA) 230uVrms 3.3V 40uA 6V 72dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SC70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators