FCD75-682K
MFR.Part #
FCD75-682K
JLCPCB Part #
C41382417
Package
SMD,7.8x7mm
Description
120mA 30Ω 6.8mH Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS