FCD75-681K
MFR.Part #
FCD75-681K
JLCPCB Part #
C41382411
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.8Ω 420mA 680uH Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS