FCD32-2R2M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FCD32-2R2M
JLCPCB Part #
C41382324
Package
SMD,3.5x3mm
Description
2.2A 2.2uH 80mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS