RH5RL45AA-T1-FE
MFR.Part #
RH5RL45AA-T1-FE
JLCPCB Part #
C3748947
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 10V 25mV@(1mA) 4.5V 65mA Fixed Over Current Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS