IFX25001TSV85AKSA1
MFR.Part #
IFX25001TSV85AKSA1
JLCPCB Part #
C3747602
Package
TO-220
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 220uA 400mA 40V 500mV@(250mA) 60dB@(100Hz) 8.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive TO-220 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS