TLE42994GMV33XUMA3
MFR.Part #
TLE42994GMV33XUMA3
JLCPCB Part #
C3746699
Package
DSO-14
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 100uA 150mA 3.3V 45V 66dB@(100Hz) Fixed Low ESR、Over Current Protection、Thermal Shutdown、ESD Protection、Enable、Automotive Qualification、Reset Delay Function、Reverse Polarity Protection、Over Voltage Protection Positive DSO-14 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS