RN5RZ33AA-TR-FE
MFR.Part #
RN5RZ33AA-TR-FE
JLCPCB Part #
C3746664
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100mA 200mV@(60mA) 20uA 3.3V 55dB@(1kHz) 8V Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS