NJM2866F33-TE1
MFR.Part #
NJM2866F33-TE1
JLCPCB Part #
C3746620
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 100mA 14V 180mV@(60mA) 180uA 3.3V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS