NJM2863F25-TE1
MFR.Part #
NJM2863F25-TE1
JLCPCB Part #
C3746367
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 100mA 100mV@(60mA) 120uA 14V 2.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS