MAX15006AATT/V+
MFR.Part #
MAX15006AATT/V+
JLCPCB Part #
C3745981
Package
TDFN-6-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 10uA 115uVrms 1V@(50mA) 3.3V 40V 50mA 66dB@(100Hz) Fixed Positive Short Circuit Protection、Thermal Shutdown TDFN-6-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS