R1191H033D-T1-FE
MFR.Part #
R1191H033D-T1-FE
JLCPCB Part #
C3745955
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 3.3V 300mA 50uA 60dB@(1kHz) 750mV@(300mA) Fixed Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS