NJM12877F33-TE1
MFR.Part #
NJM12877F33-TE1
JLCPCB Part #
C3745080
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 200mA 200mV 210uA 3.3V 33uVrms 6.5V 64dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS