R1514S120B-E2-FE
MFR.Part #
R1514S120B-E2-FE
JLCPCB Part #
C3744409
Package
HSOP-6J
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 12V 150mA 350mV@(20mA) 36V 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive HSOP-6J Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS