RN5RL25AA-TR-FE
MFR.Part #
RN5RL25AA-TR-FE
JLCPCB Part #
C3743909
Description
-40℃~+85℃ 1 10V 1uA 2.5V 35mA 60mV@(1mA) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS