NJU7747F4-33-TE1
MFR.Part #
NJU7747F4-33-TE1
JLCPCB Part #
C3743431
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃ 1 100mA 260mV@(60mA) 3.3V 3.5uA 9V Fixed Over Current Protection Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS