BZT52C3V3-F2-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52C3V3-F2-0000HF
JLCPCB Part #
C3737241
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS