BZT52C7V5
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C7V5
JLCPCB Part #
C3734612
Package
SOD-123
Description
30Ω 500mW 500nA 7.5V 7V~7.9V SOD-123 Zener Diodes ROHS