E91F501VND471MB65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F501VND471MB65U
JLCPCB Part #
C3725382
Package
Plugin,D40xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 178mΩ@120Hz 2.9A@120Hz 22.5mm 40mm 470uF 5000hrs@105℃ 500V 67.5mm ±20% 插件,D40xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS