EKMM451VND122MB80U
MFR.Part #
EKMM451VND122MB80U
JLCPCB Part #
C3725371
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 82mm ±20% Plugin,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS