EKMT421VSN181MQ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMT421VSN181MQ30S
JLCPCB Part #
C3725320
Package
Plugin,D25.4xL32.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 180uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 32.5mm 420V ±20% 插件,D25.4xL32.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS