EKMH250VNN473MA63U
MFR.Part #
EKMH250VNN473MA63U
JLCPCB Part #
C3725306
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 35mm 47000uF 6.11A@120Hz 65mm ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS