E82D800VST393MCA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E82D800VST393MCA5U
JLCPCB Part #
C3725304
Package
Plugin,D50xL107mm
Description
-40℃~+85℃ 107mm 19.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 39000uF 50mm 80V ±20% 插件,D50xL107mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS