ESMH451VND561MB45U
MFR.Part #
ESMH451VND561MB45U
JLCPCB Part #
C3725257
Package
Plugin,D40xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 450V 47mm 560uF ±20% 插件,D40xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS