EKMM251VSN152MA50U
MFR.Part #
EKMM251VSN152MA50U
JLCPCB Part #
C3725236
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 166mΩ@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 3A@120Hz 52mm ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS