E92F3J1VNT222MC80U
MFR.Part #
E92F3J1VNT222MC80U
JLCPCB Part #
C3725182
Package
Plugin,D50xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 2200uF 25mm 385V 5000hrs@85℃ 50mm 8.8A@120Hz 82.5mm ±20% 插件,D50xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS