381LX153M063A052
MFR.Part #
381LX153M063A052
JLCPCB Part #
C3725123
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 24mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 50mm 63V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS