SLPX471M250A7P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX471M250A7P3
JLCPCB Part #
C3725103
Package
Plugin,D22xL4mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.15A@120Hz 22mm 250V 3000hrs@85℃ 423mΩ@120Hz 470uF 4mm ±20% 插件,D22xL4mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS