SLPX153M025E3P3
MFR.Part #
SLPX153M025E3P3
JLCPCB Part #
C3724988
Package
Plugin,D30xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 25V 3000hrs@85℃ 30mm 3mm 40mΩ@120Hz 4A@120Hz ±20% 插件,D30xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS