380LX333M016K042
MFR.Part #
380LX333M016K042
JLCPCB Part #
C3724983
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 25mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 33000uF 40mm 6.8A@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS