381LX151M450K022
MFR.Part #
381LX151M450K022
JLCPCB Part #
C3724927
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V 800mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS