SLP331M200C1P3
MFR.Part #
SLP331M200C1P3
JLCPCB Part #
C3724864
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 603mΩ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS