EKMH101VND103MB80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH101VND103MB80U
JLCPCB Part #
C3724802
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 100V 2000hrs@105℃ 22mm 25mΩ@120Hz 40mm 6.19A@120Hz 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS