E92F501VNT122MU80U
MFR.Part #
E92F501VNT122MU80U
JLCPCB Part #
C3724748
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 25mm 45mm 5000hrs@85℃ 500V 7.2A@120Hz 82.5mm ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS