E92F451VNT182MUA5U
MFR.Part #
E92F451VNT182MUA5U
JLCPCB Part #
C3724677
Package
Plugin,D45xL46mm
Description
-25℃~+85℃ 10.3A@120Hz 1800uF 25mm 450V 45mm 46mm 46mΩ@120Hz 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D45xL46mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS