E91F351VSN391MR50U
MFR.Part #
E91F351VSN391MR50U
JLCPCB Part #
C3724620
Package
Plugin,D30xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 225mΩ@120Hz 2A@120Hz 30mm 350V 390uF 5000hrs@105℃ 52.5mm ±20% 插件,D30xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS