EKMT451VSN271MR40S
MFR.Part #
EKMT451VSN271MR40S
JLCPCB Part #
C3724569
Package
Plugin,D30xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 42.5mm 450V ±20% 插件,D30xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS