381LX181M600A042
MFR.Part #
381LX181M600A042
JLCPCB Part #
C3724558
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.032Ω@120Hz 1.64A@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 600V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS