380LX331M400A032
MFR.Part #
380LX331M400A032
JLCPCB Part #
C3724557
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10mm 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 35mm 400V 502mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS