EKMZ451VSN391MR35S
MFR.Part #
EKMZ451VSN391MR35S
JLCPCB Part #
C3724541
Package
Plugin,D30xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.59A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 37.5mm 390uF 450V ±20% 插件,D30xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS