ESMH451VNN471MA50U
MFR.Part #
ESMH451VNN471MA50U
JLCPCB Part #
C3724499
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.53A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 450V 470uF 529mΩ@120Hz 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS